راهنمای رفرنس گذاری در پایان نامه به روش APA

هزاران روش برای استناد به منابع مختلف علمی وجود دارد. مجلات علمی بسیاری در دنیا وجود دارند که از سبک های خاص خود برای رفرنس دهی استفاده می کنند. اما مجلات زیادی نیز وجود دارند که روش های معتبر و شناخته شده را به نویسندگان خود توصیه کرده و از آن ها برای چاپ مقاله در نشریات خود بهره می برند. سبک مرجع نویسی APA (مخفف American Psychological Association)، پرکاربرد ترین سبک در بین علوم اجتماعی مانند روانشناسی و مدیریت است که  بعضا از آن در سایر علوم نیز استفاده می شود.

 APA در سال ۱۹۲۸ توسط انجمن روانشناسی آمریکا پایه گذاری گردید. اگر چه از روش APA عموما در مجلات خارجی استفاده می شود، اما مجلات و دانشگاه های ایرانی زیادی هم هستند که این روش را برای مرجع نویسی مقالات و پایان نامه ها، به محققین و دانشجویان خود توصیه می کنند.

شما نیز برای نوشتن پایان نامه و پروپوزال به آشنایی با این روش حتما احتیاج خواهید داشت ما همه تکنیک های استفاده از روش APA برای رفرنس دهی ،چه در داخل متن و چه در پایان مقاله را در یک فایل بصورت ساده و خلاصه برای شما آماده کرده ایم  و شما می توانید برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه از آن بهره ببرید.

شیوه نامه استناد دهی به روش APA

قیمت ۵۰۰۰ تومان

[zarinpalpaiddownloads id=”18″]

Check Also

جزوه تایپی اصول و مبانی کارتیمی و مهارت های حل مسئله

جزوه تایپی اصول و مبانی کارتیمی و مهارت های حل مسئله

کارگروهی اهداف هر سازمان را برآورده می کند نه کارانفرادی و جداگانه افراد؛ به بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =