آموزش زبان انگلیسی به روش کدینگ

Memorizing 150 words aday

همیشه یکی از مشکلات دانشجویان و زبان آموزان نداشتن ارتباط مناسب با زبان انگلیسی است به همین خاطر همیشه از این درس گریزان هستند اما ما با روش کدینگ، ظاهر دیگری از زبان را به شما نشان خواهیم داد.

در روش کدینگ علاوه بر ارتباط منطقی واژگان با محیط مرسوم اطراف شما، یک تصویر ذهنی از واژه در ذهن شما قرار می دهیم به این صورت که وقتی شما واژه را می بینید در ذهن شما کد واژه نمایان می شود.

این مجموعه شامل تمامی کلمات کتاب های ۱۱۰۰ و ۵۰۴ میباشد. شما میتوانید با توجه به سطح علمی خود هر روز تعدادی از این کلمات را به خاطر بسپارید. با توجه به کاربردی بودن این روش ما به شما توصیه می کنیم که در هر روز ۱۵۰ لغت را حفظ کنید و پس از گذشت دو هفته خواهید دید که تمام کلمات ۱۱۰۰ و ۵۰۴ را فراگرفته اید!

مجموعه یادگیری ۱۵۰ کلمه در روز برای تمام دوستان با هر سطح علمی، که علاقه به یادگیری لغات مهم زبان انگلیسی دارند و از استفاده از روش های مرسوم کلافه شده اند و یا قصد شرکت در آزمون های کنکور کارشناسی ارشد، تافل و ایلس دارند مفید است.

فایلی که در دسترس شماست در ۴۷۰ صفحه کلماتی را بصورت انگلیسی و با توضیحات فارسی و با استفاده از روش کدینگ در اختیار شما می گذارد.

قیمت ۶۰۰۰ تومان

حجم فایل ۳ مگابایت

[zarinpalpaiddownloads id=”39″]

Check Also

اثر ضمیر ناخودآگاه در فرآیند خرید

‍ اثر ضمیر ناخودآگاه در فرآیند خرید

بسیاری از مشاوران تبلیغاتی و بازاریابی در تهیه برنامه بازاریابی و کمپین تبلیغاتی برای سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =